Strony związane z hasłem 'książki':

Sortuj po:

  • Księgarnia ogrodnicza »

    Księgarnia internetowa dla miłośników uprawy roślin i amatorów upraw na działce. Polecamy szeroki wybór literatury ogrodniczej z zakresu ogrodnictwa ozdobnego, sadownictwa i warzywnictwa, a także zielarstwa i ziołolecznictwa, oraz ochrony środowiska. Tu zamówisz katalogi i encyklopedie roślin, programy ochrony roślin, praktyczne poradniki. Nasze atuty to niskie ceny i szybka dostawa.

    Data dodania: 31 10 2009 · szczegóły wpisu »
  • Florini.pl - byliny, krzewy i cebule »

    Sklep internetowy z rzadkimi roślinami, krzewami, bylinami, iglakami, pnączami,a także cebulami kwiatowymi.
    Klienci sklepu mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich roślin z bogatej oferty.
    Oferowany materiał roślinny jest wyłącznie najwyższej jakości! Właściciele posiadają doświadczenie w uprawie roślin nabywane przez kilkadziesiąt lat, w tym kilka w sprzedaży internetowej.

    Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
  • Agroświat – poradniki dla działkowców »

    Agroświat jest księgarnią internetową kierującą swoją ofertę do ogrodników, rolników, działkowców, przyrodników i leśników. Uczniowie i studenci kierunków ogrodniczych i rolniczych znajda tu na pewno wsparcie w zdobywaniu fachowej wiedzy.
    Dokonując zakupów w sklepie Agroświat można płacić przelewem lub gotówką w momencie odbioru książek.

    Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
  • Sklep ogrodniczy - www.ogrodna5.pl »

    Sklep ogrodniczy on-line oferuje Państwu sadzonki róż, różaneczników, krzewów liściastych i owocowych, drzew, a także nawozy, książki o tematyce ogrodniczej, cebule i byliny niezbędne w każdym ogrodzie. Wszystkie sadzonki pochodzą z renomowanych polskich szkółek.Firma powstała w 2008roku posiada dużą ilość różnych najbarwniejszych odmian krzewów i drzew, specjalizuje się w przepięknych odmianach róż oraz drzewek na paliku. Serdecznie polecamy początkującym jak i zaawansowanym ogrodnikom, a także wszystkim osobom kochającym rośliny i ogrody.

    Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Blog - ogrody i drzewa »

    Na blogu przedstawiam ciekawe informacje i porady dla ogrodników i działkowców. Dokładne zdjęcia ze świata drzew i krzewów. Drzewa rzadko spotykane w Polsce i te popularne do przydomowych ogródków. Przepisy na nalewki, soki, dżemy i konfitury z owoców drzew. Drzewa ogrodowe i ziołolecznictwo. Wskazówki ułatwiające rozpoznawanie naszych drzew w terenie. Zielnik z liści drzew dla uczniów. Skany liści drzew. Relacje z pobytów w parkach, arboretach i ogrodach botanicznych. Czasopisma i książki o ogrodach.

    Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »