Sadownictwo Kategoria: Sadownictwo

Kategoria zawiera spis stron internetowych z branży sadowniczej, jak tez przetwórstwa owocowego. Polska produkcja owoców jest bardzo znana i ceniona w całej Europie (i nie tylko) - zachęcamy do obejrzenia stron poświęconych tej branży.

Sadownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kwiaty i ogrody »

  Poradnik ogrodniczy dla działkowców i ogrodników amatorów. Znajdziesz tu praktyczne rady co, jak i kiedy zrobić w ogrodzie ozdobnym, sadzie, warzywniku, ogrodzie ziołowym. Podpowiadamy też jak uprawiać kwiaty w domu, jak założyć oczko wodne, jakie rośliny wybrać do uprawy amatorskiej na działce. Z nami Twój ogród będzie piękny i zdrowy!

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Borówka wysoka - owoce borówki amerykańskiej »

  Borowkawysoka.pl to witryna plantacji borówki amerykańskiej. W swojej ofercie mamy owoce borówki od połowy lipca do połowy września. Gospodarstwo posiada niezbędną infrastrukturę do przygotowanie i przechowywania tych niebieskich jagód. Plantacja borówki ma powierzchnię 6 hektarów, cała powierzchnia jest nawadniana, odpowiednio cięta, zgodnie z najnowszymi zaleceniami. Gwarantuje to że produkowane u nas owoce borówki amerykańskiej spełnią wymagania najbardziej wymagających odbiorców. Oferujemy dwie odmiany, najbardziej popularną w Polsce, smaczną, niezawodną w plonowaniu czyli Bluecrop, dostępny jest on od połowy lipca do połowy sierpnia. Drugą odmianą jest wielkoowocowy Chandler, dostępny od pierwszych dni sierpnia do połowy września. Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowe polskie maszyny sortownicze »

  Firma Sorter jako jedyna firma w Polsce produkuje maszyny do sortowania owoców i warzyw. W ofercie firmy znajdują się także urządzenia i maszyny do pakowania i paletyzowania. Nowoczesne zaplecze produkcyjne min: laserowe wycinarki do blach, giętarki cnc, roboty spawalnicze, również współpraca z czołowymi światowymi producentami podzespołów elektronicznych, pozwalają nam dostarczać swoim klientom produkt na najwyższym światowym poziomie w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • King Cherry - markowe czeresnie »

  Strona gospodarstwa sadowniczego specjalizującego się głównie w produkcji czereśni. Na stronie znajdziesz aktualną ofertę, a także liczne zdjęcia, filmy prosto z sadu.

  Na podstronie "Domeny" znajdują sieoferty sprzedaży domen sadowniczych takich jak: ekoowoc.pl, polskiowoc.pl, owocepolskie.pl, polishfruit.com, polishapple.com, biofruit.pl i inne.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sadmasz - używane maszyny sadownicze »

  Sadmasz oferuje używane kosiarki i opryskiwacze sadownicze, oraz inne maszyny używane w sadownictwie. Sprowadzone z Europy Zachodniej, często z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi, jak na przykład kosiarka sadownicza z uchylnym podkaszaczem, rozdrabniacz sadowniczy typu Seppi, opryskiwacz sadowniczy z regulowaną wysokością pryskania, platforma sadownicza, oraz wiele innych.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Sadownicze .PL - portal dla sadowników »

  Portal doradczy dla sadowników. Znajdziesz w nim porady, zalecenia, komunikaty, filmy instruktażowe, relacje ze spotkań, informacje kierowane do profesjonalnych sadowników. Wszystko o uprawie sadu: jabłonie, grusze, wiśnie, czereśnie, śliwy, brzoskwinie, truskawki, maliny. Praktyczne porady dotyczące ochrony roślin, nawożenia, sprzętu, cięcia sadu, nawadniania. Portal redagowany przez ekspertów z dziedziny sadownictwa. Ponadto w serwisie znajdziesz prognozę pogody dla sadowników i leksykon sadowniczy - źródło wiedzy o agrofagach i środkach ochrony roślin. Zapraszamy do odwiedzenia pierwszego portalu doradczego dla sadowników!

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Netak - portal sadowniczy »

  Netak to nowy portal sadowniczy dzięki któremu będziesz wiedział co w sadzie piszczy. Oprócz tego przeczytasz BLOG SADOWNICZY (dostępny po zalogowaniu) oraz artykuły historyczne, reportaże i porady. Czytając informacje w portalu nie zawiedziesz się, ponieważ są one często aktualizowane. Mamy nadzieję, że powrócisz na naszą stronę!

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sadownictwo