Pozostałe strony Kategoria: Pozostałe strony

Tutaj znajdują się pozostałe strony ogrodnicze, jak i niektóre nieogrodnicze niesklasyfikowane w innych kategoriach.

Pozostałe strony - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Blog o bambusach ogrodowych i tarasowych »

  Bambusy ogrodowe są w Polsce jeszcze mało znane. Na tym blogu znaleźć można porady dotyczące uprawy bambusów w gruncie czy w donicy, opisy gatunków, różne ciekawostki. Dodatkowo jest tu wiele zdjęć, przykładowych aranżacji z bambusami (bambus jako żywopłot, ekran widokowy, soliter, na rabacie kwiatowej czy jako przenośna zieleń w donicy). Opisywane są bambusy drzewiaste (Phyllosyachys w odmianach), bambusy kępowe (Fargesia w odmianach), bambusy krzaczaste (Pseudosasa, Sasa w odmianach) oraz bambusy okrywowe (Pleioblastus w odmianach). Na blogu można też znaleźć porady dotyczące zimowej ochrony bambusa, jego przycinania, chorób i szkodników .

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Art-Ceramic : Donice ceramiczne, ręcznie malowane »

  Firma Art-Ceramic od 1980 roku zajmuje się tworzeniem donic ceramicznych, według tradycyjnych metod ceramiki. Wysokiej jakości, ręcznie zdobione i wykonywane donice ceramiczne Art-Ceramic jako jedne z nielicznych w kraju wytwarzane są w 100% ręcznie, z zachowaniem wszystkich tradycyjnych zasad ceramiki. Prawdziwe szkliwo, naturalne, polskie surowce i technologia sprawiają, że nasze doniczki od wielu lat cieszą się uznaniem klientów w kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty i ogrody »

  Poradnik ogrodniczy dla działkowców i ogrodników amatorów. Znajdziesz tu praktyczne rady co, jak i kiedy zrobić w ogrodzie ozdobnym, sadzie, warzywniku, ogrodzie ziołowym. Podpowiadamy też jak uprawiać kwiaty w domu, jak założyć oczko wodne, jakie rośliny wybrać do uprawy amatorskiej na działce. Z nami Twój ogród będzie piękny i zdrowy!

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrod.urzadzamy.pl »

  Strona na której prezentowane są najróżniejsze rośliny a także sposoby na urządzenie ogrodu. Dowiesz się jakie warunki do uprawy potrzebują różne rośliny a także w jaki sposób sadzić je i pielęgnować. Zdjęcia, galerie i różne ciekawostki. Zobacz informacje i porady dotyczące projektowania ogrodu i tematów związanych z ogrodnictwem.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogród - portal specjalistyczny »

  Jedyny portal z branży ogrodniczej zrzeszający w jednym miejscu producentów, kupców i handlowców. W serwisie dodatkowo katalog producentów z branży ogrodniczej i opinie rynków zagranicznych. Wszystko na temat ogrodu, relacje z targów, opinie kupców. W portalu znajdą Państwo relacje z targów krajowych jak i zagranicznych wraz ze zdjęciami!

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogoda »

  Każdy kto ma do czynienia z ogrodem lub produkcją ogrodniczą chętnie sprawdza prognozy pogody, a już najchętniej te długoterminowe. Dobrze jest wiedzieć czy nadejdą przymrozki, aby móc zabezpieczyć wrażliwe rośliny. Dobrze jest również wiedzieć, czy warto nam podlewać rośliny, czy tez wkrótce spadnie deszcz.
  Dobrym miejscem na sprawdzanie prognoz pogody jest portal Interia - prognozy pogody znajdują się pod adresem pogoda.interia.pl. Możemy tam poprzeglądać mapy pogodowe (na 16 nadchodzących dni) z zaznaczonymi takimi elementami pogody jak: temperatura, zachmurzenie, deszcz, ciśnienie, wiatr.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekspert przyrodniczy »

  Firma NYCTALUS oferuje kompleksowy zakres badań środowiskowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. waloryzacje przyrodnicze, ekspertyzy siedliskowe na potrzeby dokumentacji przyrodniczej programów rolno-środowiskowych. Specjalną ofertę, zawierającą monitoring nietoperzy i ptaków kierujemy do inwestorów z sektora energetyki wiatrowej. Przygotowujemy raporty o oddziaływaniu inwestycji na środowisko, pomagamy w sprawach związanych z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia. Zapraszamy na stronę http://nyctalus.pl

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akwarystyka słodkowodna »

  Poznaj magię akwarystyki z Bubble World i zdobądź niezbędne doświadczenie, które pozwoli Ci właściwie dbać o zbiornik. Strona zawiera liczne porady, ciekawostki i publikacje, które pozwolą każdemu akwaryście na pozbycie się takich glonów jak brunatnice, sinice oraz zielenice. Z nami dowiesz się jak pielęgnować ryby akwariowe i podwodne rośliny. Portal zawiera bogatą galerię fotografii, którą budują hodowcy z całej Polski. Na stronie dostępny jest również przegląd roślin wodnych stosowanych w akwarystyce. Bubble World organizuje częste konkursy z nagrodami. Wieloletni staż hobbystyczny pozwolił administracji na założenie akcji "Zadaj Pytanie", dzięki któremu każdy miłośnik podwodnego życia będzie mógł zapytać osoby tworzące portal o sprawy niecierpiące zwłoki. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź i przekonaj się o unikalności naszych treści.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Garden karo »

  Prywatna strona pasjonatki ogrodów i roślin.
  Zawiera wiele cennych informacji dot. *cięcia drzew i krzewów ozdobnych,
  *ich nawożenia,
  *aranżacji rabat
  * FOTOLEKSYKON roślin,stale aktualizowany
  * FOTOALBUM ogrodów przyjaciół zawierający znakomite zdjęcia i
  FOTOALBUM właścicielki strony.
  Ze stroną współdziała kameralne forum GardenForum

  Data dodania: 16 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia rolnicze, ogrodnicze i sadownicze »

  Oferty sprzedaży maszyn,płodów rolnych, ogrodnictwa ozdobnego i warzywnego oraz artykuły sadownicze. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy produkujące oraz sprzedające maszyny rolnicze takie jak: traktory, pługi, ciągniki, siewniki. Zapraszamy na portal rolniczy ofertyrolne. Oferujemy darmowe ogłoszenia dla osób prywatnych. Nowoczesne ciągniki rolnicze to podstawa dobrze zarządzanego gospodarstwa.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Blog ogrodniczy »

  Witam na moim blogu o ogrodnictwie. Dowiecie się tutaj jak dbać o swoje ogródki, co zrobić aby były one najpiękniejsze. Jakich narzędzi używać, co robić, a czego nie wolno robić. Na pewno znajdziesz coś tutaj dla siebie. Dowiesz się w jaki sposób zaprojektować swój ogród. Na moim blogu znajdziesz najświeższe informacje ze świata dotyczące prowadzenia oraz dbania o ogródek. Na pewno nie zanudzisz się czytając i oglądając tutaj jak wyglądają najpiękniejsze ogrody świata oraz co trzeba zrobić, aby Twój ogródek wyglądał tak samo, a może nawet jeszcze lepiej. Zapraszam.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Pozostałe strony